כתבו על הספר "תאונת עבודה"

26 בדצמ', 2008 | מאת אגס הוצאה לאור | קטגוריות: תאונת עבודה

ספרים ללא ירקות

"אתמול בלילה נכנסתי עם ספר למיטה. וכאשר הגעתי לדף האחרון, פתאום שמתי לב שהשעה היא כבר 4:40 לפנות בוקר…
אהבתי את הספר. קראתי אותו בהנאה רבה, עם חיוך על השפתיים."
http://www.global-report.co.il/safrut/?l=he&a=241615

"בין השורות"

"הכתיבה של הדס מטס מאד זורמת ומשעשעת. לא אחת מצאתי את עצמי מגחכת ואפילו צוחקת… אבל מה שהצחיק אותי היו בעיקר התבטאויות של חני ושל הוריה, חלקן ציניות להחריד, בדיוק כמו שאני אוהבת. ציניות שלא תמיד פגעה במטרה של האוזניים השומעות. הדס כנראה מיטיבה להבין שהשומע לא תמיד מבין את הציניות של הדובר. לאורך כל הספר, היה נדמה לי שאני יודעת מי הרוצח וזהו. לא משנה מה יקרה עכשיו, חני עלתה עליו והוא לא יחמוק מידיה, אלא שהייתי צריכה לדעת שמספר העמודים שנותרו לי לקרוא, לא נמצאים שם סתם כדי להלל את גבורתה של הגיבורה. "
http://www.global-report.com/sfarim/?l=he&a=244163

"קוראת"

"…חני היא בחורה שנונה ומצחיקה, אסרטיבית וסקרנית. כייף לקרוא עליה, כי קל לדמיין שאנחנו מכירים אותה ואת הסובב אותה. התיאורים מאוד אמינים, השפה אמינה, והעלילה קולחת ומותחת.
אהבתי לקרוא את תיאורי חקירות המחשבים של חני. בתור פרנואידית גדולה, נבהלתי להבין עד כמה מנהלי רשת יודעים עלינו, אם הם רוצים, עד כדי קריאת אי-מיילים ומעקב אחרי גלישה באתרים. אמנם כך חני גילתה את הרוצח, אבל אני עליתי עליו לפניה, בשיטה הרבה יותר פשוטה.
שמחתי לקרוא שגם סיפור האהבה לא נפל לקלישאות שחששתי שיפול בהן, ונפתר לשביעות רצוני.
לסיכום, הספר קריא וזורם, מהנה מאוד ולכן גם מומלץ, להעביר כמה שעות של כייף נטו".
http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=1241654

ספר מתח מרתק - תאונת עבודה

ספר מתח מרתק - תאונת עבודה

"שעת הש."

"כל המסביב הוא זה שהופך את הספר לבולען קטן ומהנה שאי אפשר לעזוב … והיחס שמקבלים נותני השירות בכל חברה (צריך להיות שם בכדי להבין, פלנטה אחרת).
הדגש הוא על חיי המשרד, ואין מספיק ספרי משרד טובים. כל מי שחווה בחייו קיוביקל או שניים יזדהה מייד … והכל באירוניה."
http://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?blog=78434&blogcode=9120640

"שאלה של תרבות"

בספר המדליק שלה , … הרכלן, המניפולטור, מת בתאונת עבודה, ככה קבע מאיר ניב החוקר האחראי מטעם המשטרה, וענין מותו של שלום גוטמן הועבר למשרד העבודה.
.. חני, הנוירוטית, הרוסיה שמסתירה את היותה רוסיה, הרווקה שכנראה "מתה להתחתן" , יחסה למין, לגברים. הדמות של חני אותי הצחיקה כל הזמן. הויתורים הקטנים שהיא מוותרת לעצמה, התדהמה האוחזת בה בכל פעם שהיא מגיעה לפתרון, ההורים המקסימים שלה והעין החדה, אך האוהבת, בה היא מתארת את עמיתיה לעבודה, החוקר ואהובה נתי, הצעיר ממנה, ברוח "הטרנד" ושינוי הצייטגייסט ביחס ליחסי נשים-גברים…

זהירות – ספוילרים

http://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?blog=33456&blogcode=9179800

תגיות:

אפשרות הוספת התגובות סגורה.