תעלומת רצח במשרד

26 בדצמ', 2008 | מאת אגס הוצאה לאור | קטגוריות: תאונת עבודה

"לפני שהספקתי לעשות חצי צעד נשמעו חריקות מבהילות מנעליו. ברחתי קדימה, לכיוון המדרגות, עקביי נוקשים על המרצפות הקשות. החריקות נעשו תדירות יותר. המנוול רודף אחריי. אל תעשי שטויות, התריתי בעצמי. גיל 33 הוא אולי מאוחר מכדי למצוא חתן, אבל בטוח שהוא מוקדם בשביל למות".

ספר מתח מרתק - תאונת עבודה

ספר מתח מרתק - תאונת עבודה

בזירת ההישרדות הכי מוכרת לאדם המודרני – המשרד – חני היא גיבורה רדופת פחדים. רק הסקרנות גוברת אצלה על הפחד.
שלום גוטמן הוא בוס תככן ומרושע שמזלזל בעובדיו, משפיל אותם, ומנהל רומנים בעבודה. כישרונו הבולט הוא היכולת לחלוב מאנשים מידע, ולהשתמש בו כדי לפגוע בהם ולסלול את דרכו מעלה. כשמתגלית גופתו במשרדי החברה, המשטרה מסווגת את המוות כתאונה.
חני, מנהלת רשת המחשבים בארגון, מתקשה להאמין שאיש שנוא כמו גוטמן ימצא את מותו בתאונה, ומחליטה לחקור בעצמה את המקרה. חני היא בחורה צינית ומצחיקה, נשמה טובה ובודדה שלעולם אינה שייכת - מסתכלת על העולם מבחוץ, ומתוקף תפקידה יודעת הכול על כולם. בכל פעם שהיא מתאהבת, צץ החבר לשעבר והורס.
עד כמה היחסים המתהדקים עם קצין החקירות יסייעו לחני בחיפוש אחר האמת? איזה סיכוי יש לכך האהוב שנטש יישאר הפעם מחוץ לתמונה?
בסגנונה הייחודי, בשפה עשירה, קולחת ועתירת הומור, רקמה הדס מטס תאונת עבודה - עלילה מותחת, זורמת ומפתיעה. ספרה הקודם, "רבע עוף", עסק בהתמודדות אנושית כאובה - המאבק הסיזיפי במשקל והזכות להיות מאושרת.

לקריאת ביקורות על הספר

תגיות:

תגובה אחת
הוספת תגובה »

  1. אני עוד מעכלת רבע עוף (אבל במתח עוד משלב הקריאה המוקדמת של הפרקים הראשונים…).

הוספת תגובה